Haberler “PEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI (SİYER)” KONULU BİLGİ YARIŞMASI

“PEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI (SİYER)” KONULU BİLGİ YARIŞMASI

İncesu İlçe Müftülüğümüz ile Müdürlüğümüz İşbirliğinde düzenlemiş olduğumuz  “Peygamber Efendimizin Hayatı” Konulu bilgi yarışması 17/04/2013 Çarşamba günü saat 14:00’da İlçemizdeki Ortaokullarımızın katılımı ile Belediyemizin Düğün salonunda  yapıldı.

Yarışmaya İlçe Müftümüz Sayın Salih SEZİK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN, Şube Müdürleri Fatih YILDIRIM ve Taceddin TUP, Okul Müdürleri, Öğrenci velileri ve öğrenciler katılmışlardır. Büyük ilgili ile izlenen yarışma Kur’an-ı Kerim Okunması ile başlamıştır.

Yarışmada Tahirini Duran Dudu Gümüş Ortaokulu Birinci, Kura çekilmesi sonucu Karamustafapaşa İlkokulu  İkinci ve Kuraya katılan Ayfer İsmail Şahbaz, Süksün Şehit Ali Kıvanç ve Şehit Yusuf Özmen Ortaokulları da Üçüncü olmuşlardır. Tüm öğrencilerimiz tebrik ediyoruz.

İlçe Müftülüğümüzce yarışmaya katılan tüm öğrenciler çeşitli kitaplar verilmiştir. Ayrıca Birinci olan Öğrencilere Tablet Bilgisayar, İkinci olan öğrencilere birer cumhuriyet altını ve Üçüncü olan üç okulun öğrencilerine de 100’er TL para ödülü verilmiştir. Ayrıca Müdürlüğümüzce birinci olan okula Dizüstü Bilgisayar ödülü verilmiştir.

            İlçe Müftülüğümüze ve Yarışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

 

PEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASIPEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SİYER KONULU BİLGİ YARIŞMASI

 Yayın:18.04.2013 - Güncelleme:18.04.2013 - 14:14 - Görüntülenme:143